Empik
Marketplace

Projekty

Marketplace

KLIENT:
Empik
USŁUGI:
kreacja, komunikacja, wideo,
projekty graficzne i animacje

Empik stworzył wielokanałową platformę sprzedaży, dzięki której partnerzy biznesowi Empiku mogą dotrzeć ze swoimi produktami do milionów klientów. Pozostało przekonać przedsiębiorców do dołączenia do Empik Marketplace, tworząc spójną i kreatywną komunikację B2B.

Żeby przekonać przedsiębiorców do dołączenia do platformy Empik Marketplace i pokazać im, że to właściwa droga na rozwój e-commerce swojego biznesu, przygotowaliśmy ogólnopolską kampanię reklamową B2B.

Stworzyliśmy koncepcję kreatywną ilustrującą w prosty i przystępny sposób korzyści ze współpracy z Empik Marketplace. Byliśmy odpowiedzialni za rollout kampanii reklamowej w social mediach oraz w digitalu.

Przygotowaliśmy też materiały zawierające niezbędne informacje o korzyściach ze współpracy z Empik Marketplace, które zasiliły serwis. W ramach kontentu przygotowaliśmy wideo-testimoniale z użytkownikami platformy oraz przejrzyste animacje w postaci explainer video - pokazujących, jak uruchomić w swojej firmie dodatkowy kanał sprzedaży

Podobają Ci się nasze rozwiązania i podejście do prowadzenia
 projektów? Chcesz wiedzieć więcej?
Skontaktuj się z Iwoną:
+48 600 906 619, iwona.binkowska@allegro.com.pl