ING Bank Śląski
24h CodING hackathon

Projekty

24h CodING
hackathon

KLIENT:
ING Bank Śląski
USŁUGI:
kreacja, event, eventy korporacyjne,
Employer Branding

Grupa ING to nowoczesna firma, która stawia na rozwój talentów swoich pracowników w skali globalnej. Pokazaliśmy to organizując CodING hackathon - event skierowany do najlepszych programistów grupy ING z całego świata. Wydarzenie promowało zarówno wartości marki, jak i Polskę oraz Śląsk.

Zorganizowaliśmy wyjątkowy event przedstawiający wartości marki, czyli rozwój nowych technologii i inwestycje w ludzi.

Wykreowaliśmy kompleksowe wydarzenie w unikatowej, industrialnej przestrzeni jaką jest śląska Walcownia, którą w pełni przystosowaliśmy do charakteru spotkania. Tym samym podkreśliliśmy technologiczny charakter eventu, jak i lokalny klimat Śląska.

Do naszych zadań należało rozplanowanie infrastruktury obiektu, wydzielenie stref tematycznych i przygotowanie spójnej identyfikacji wizualnej. Przygotowaliśmy scenariusz 24-godzinnego eventu, uwzględniając aktywności w każdej ze stref tematycznych, pobudzające motywacje i inspirujące programistów do szukania nowych rozwiązań.

Stworzyliśmy pierwszy w Polsce maraton kodowania na taką skalę. Osiągnęliśmy wszystkie cele założone przez klienta: wypromowanie marki i stworzenie międzynarodowej platformy do wymiany doświadczeń.

Dzięki odważnej kreacji powstało unikalne połączenie nowoczesnej idei hackathonu z oryginalną lokalizacją.

W 6 miesięcy udało nam się zorganizować sztab doświadczonych specjalistów, przygotować dokumentacje sieci elektryczno-informatycznej, postawić serwerownie, sieć elektryczną oraz zapewnić Internet w miejscu zupełnie nieprzystosowanym do użytkowania.

Event był szeroko opisywany w social mediach i wygenerował setki publikacj

Podobają Ci się nasze rozwiązania i podejście do prowadzenia
 projektów? Chcesz wiedzieć więcej?
Skontaktuj się z Iwoną:
+48 600 906 619, iwona.binkowska@allegro.com.pl