O nas

Anna Gogacz

CEO

Jestem założycielką oraz CEO agencji Allegro, od zawsze łączę kreację i sztukę z biznesem, takie właśnie jest DNA mojej firmy. Zarządzam interdyscyplinarnym teamem złożonym ze specjalistów różnych dziedzin: Kreacja, Event, Digital, Komunikacja i Incentive Travel.

Posiadam ponad 30-letnie doświadczenie, zdobyte we współpracy z topowymi globalnymi i polskimi markami.

Od wielu lat aktywnie działam na rzecz profesjonalizacji polskiej branży event-marketingowej. Szczególnie mocno angażuję się w dialog branżowy poświęcony wypracowaniu dobrych praktyk i standardów współpracy na linii klient – agencja.

Jestem współzałożycielką Klubu Agencji Eventowych przy Stowarzyszeniu Komunikacji Marketingowej SAR, a także współautorką i sygnatariuszką Kodeksu Dobrych Praktyk.

Jako panelistka uczestniczyłam w wielu debatach i wydarzeniach poświęconych komunikacji marketingowej. Zdobywałam liczne wyróżnienia i nagrody branżowe. Zasiadałam w jury konkursów, m.in.: EFFIE Awards Poland, KTR i MP Power Awards.

Napawa mnie dumą, że Allegro jako pierwsza agencja w Polsce otrzymała tytuł Agencji Eventowej Roku przyznany przez Media&Marketing Polska na podstawie badania satysfakcji klientów KANTAR i jako pierwsza firma zdobyła to wyróżnienie czterokrotnie (2015, 2018, 2020 i 2021).

Ukończyłam Warszawską Akademię Muzyczną im. F. Chopina, podyplomowe studia Szkoły Głównej Handlowej na kierunku zarządzanie i marketing oraz Harvard Business School Executive Education Program.

Należę do LiderShe, stowarzyszenia wyjątkowych kobiet – kobiet liderów.