METAVERSE

TECHNOLOGIE

Metaverse - Twój brand
w wirtualnej rzeczywistości

W Metaverse tworzone są szeroko rozumiane DOŚWIADCZENIA - ludzie gromadzą się w wirtualnych społecznościach, żeby doświadczyć czegoś BARDZIEJ niż mogą w realu. Stworzenie skutecznej platformy spotkań i doświadczeń wirtualnych, można zawrzeć w słowach: WE HAVE OUR OWN METAVERSE FOR THAT. To one powinny być dla marki nową jakością i kierunkiem dotarcia do nowych odbiorców.

Już dziś wiemy, że tu zmierza świat spotkań i brand experience, tu zacierają się granice pomiędzy realem a wirtualem. Wchodzimy w immersyjne środowisko, które eksplorujemy za pomocą gogli VR, gogli AR, ale też każdego urządzenia, które ma dostęp do Internetu. Możliwości biznesowych w Metaverse jest mnóstwo. Otworzymy dla Ciebie wirtualny sklep, zaprojektujemy nowe skórki produktowe, zrobimy wydarzenie, przedstawimy świat i wartości Twojego brandu, oferując zupełnie nowe doświadczenie odbiorcom.

W Allegro mamy ekspertów z tej dziedziny, dlatego chętnie kreujemy skuteczną i nowoczesna komunikację dla zdigitalizowanego społeczeństwa, które stanie się obywatelami Metaverse.

Metaverse to otwarta, nowa koncepcja Internetu, w którym ludzie wchodzą ze sobą w interakcje jako awatary 3D poruszając się w wirtualnych światach, których istnienie i kształt jest oparty jedynie o wyobrażenia twórców.

MOŻLIWOŚCI:


Podobają Ci się nasze rozwiązania i podejście do prowadzenia
 projektów? Chcesz wiedzieć więcej?
Skontaktuj się z Iwoną:
+48 600 906 619, iwona.binkowska@allegro.com.pl