Brak

Jak produkować gale telewizyjne?

Za nami 20. edycja gali EY Przedsiębiorca Roku. Dlaczego o tym piszemy? Bo już po raz 10 odpowiadaliśmy za realizację tego prestiżowego wydarzenia. To wyjątkowy wieczór gromadzący najważniejsze osoby z polskiego świata biznesu. Chcesz wiedzieć, jak zorganizowaliśmy je w tym roku? Czytaj dalej!EY Przedsiębiorca Roku to wyjątkowa inicjatywa promująca przedsiębiorców. Co roku zwieńczona jest galą, w czasie której nagradzane są osoby wyróżniające się wizją, innowacyjnymi pomysłami i sukcesami biznesowymi. W tym roku odbyła się 20. edycja wydarzenia. 

Od wielu lat odpowiadamy za realizację gali, starając się oddać jej prestiżowość i biznesowy charakter. Również w tym roku byliśmy odpowiedzialni za opracowanie koncepcji kreatywnej, scenografię i produkcję materiałów wizyjnych, oprawę artystyczną, logistykę i hospitality.

Jubileuszowa edycja gali zasługiwała na wyjątkową oprawę, dlatego motywem przewodnim wydarzenia było złoto – szlachetne, o unikalnej wartości. Dostrzegliśmy w nim wiele analogii z prowadzeniem biznesu, którego uruchomienie wymaga wytężonego poszukiwania pomysłów. Tak samo wiele wysiłku trzeba włożyć w szukanie cennego kruszcu. Dalej, należy o niego dbać tak jak o rozwój biznesu. Do tej idei nawiązaliśmy przede wszystkim poprzez key visual, materiały wizyjne i wyjątkowo wymagającą scenografię. 

Brak
Brak
Brak

W konkursie głównym statuetki wręczono w trzech kategoriach: Nowy biznes, Nowe technologie i innowacyjność oraz Produkcja i usługi. Dodatkowo przyznane zostały: Nagroda specjalna oraz Nagroda specjalna za ekspansję międzynarodową. Oczywistym, kulminacyjnym punktem wieczoru było wręczenie nagrody EY Przedsiębiorca Roku, którą w tym roku otrzymał Paweł Jarski.

Każdą z kategorii poprzedzały wyprodukowane przez nas animacje i wideo, które przybliżały sylwetki nominowanych oraz prowadzonych przez nich biznesów. Galę prowadzili Agata Wolna-Tomaszewska oraz Jan Niedziałek, dziennikarze od lat związani z TVN.


Z okazji jubileuszu stworzyliśmy dwie galerie zdjęć, które obrazowały długą historię i piękną tradycję konkursu oraz honorowały wszystkich jej uczestników – zarówno nominowanych jak i zwycięzców. Wydarzenie jak zwykle było licznie śledzone przez osoby zainteresowane światem biznesu. 

Brak
Brak


POWRÓT DO WPISÓW